3 Mart 2015 Salı

Microsoft Lumia 640 İlk İzlenimleri

Microsoft Lumia 640 ve Lumia Jamshed Avari tarafından 640 XL İlk İzlenimler, 3 Mart 2015


Microsoft, Nokia'nın akıllı telefon bölümü devraldı yana çok uzun olmamıştır, ancak yazılım devi hala ayakta olmamıştır. Başlatmak için son cihazlar iki Microsoft Lumia 640 ve Lumia 640, Microsoft XL vardır. Tek-SIM 3G, tek SIM LTE, Çift SIM 3G ve çift SIM LTE - - Her dört sürümleri üretilecek ancak kullanılabilirlik bölgeler ve taşıyıcılar bağlıdır.

Biz Barselona'da devam eden Mobil Dünya Kongresi Show'da Microsoft'un standında Lumia 640 ve Lumia 640 XL ile biraz zaman harcamak başardık. Şaşırtıcı bir şekilde, sadece fiziksel boyutlarına ilaveten iki arasında kozmetik farklılıklar vardır. Bu iki telefonlar kesinlikle kardeşleri gibi görünmüyor, ve diğer üzerinden bir görünümünü tercih olabilir.

Lumia 640 parlak parlak renkler (ve bir mat siyah seçenek) geliyor. Onun kabuk ilk Nokia Lumia 620 Lumia 640 XL gördüğümüz çift atış renk tedavisi vardır, diğer taraftan, sadece mat renkte geliyor. Sunulan kavrama açısından, bu aslında bazı insanlar yönetmek zor olabilir daha büyük boyutta, telafi yardımcı olur.

Her iki cihaz navigasyon için ekrandaki düğmeleri kullanın, böylece ön yüzünde herhangi bir dağınıklığı yok. Her iki ekranlar üzerinde ince Microsoft logoları vardır. Lumia 640 XL flaş, bir hoparlör ızgarası ve onun etrafında düzenlenmiş bir metin etiketi, onun kamera için arka tarafta bir kambur vardır. Öte yandan, Lumia 640 görsel temizleyicidir.

Güç ve ses düğmeleri diğer Lumia telefonları ile uyumlu her iki cihaz, sağ kenarlarında bulunabilir. Hiçbir özel kamera tuşları vardır. Her iki telefonlar üstünde onların 3.5mm kulaklık soketi ve alt Micro-USB portu var.

İki cihaz çok benzer spec sayfaları var. Onlar farklı hangi anahtar alanları, ekranlar, piller ve kameralar bulunmaktadır. Her ikisi de bir süre için şimdi düşük maliyetli üreticileri bir favori olmuştur dört çekirdekli 1.2GHz Qualcomm Snapdragon 400 SoC, tarafından desteklenmektedir, ancak yaş biraz üzerinde oluyor. Her iki telefonlar 128GB kapasiteye kadar olan MicroSD kartları için 1GB RAM, depolama alanı ve destek 8GB var. Wi-Fi b / g / n, Bluetooth 4.0, GLONASS ve FM radyo da yaygındır.


Lumia 640 XL aynı çözünürlüğe sahip oldukça geniş 5.7-inç ekrana sahipken Lumia 640, 5-inç 720x1280 piksel ekrana sahip. Bu daha küçük bir model açıkça keskin olduğu anlamına gelir. Eğer yan tarafından iki yan gördüğünüzde fark görülebilir. Her iki cihaz koruması için Corning Gorilla Glass 3 var. Her iki ekranlar gösteri kat ışık altında iyi görünüyordu, ama biz açık havada hem de onlarla birlikte vakit geçirebilirsiniz zaman daha bileceksiniz.

Lumia 640 arkada bir 8-megapiksel kamera ve 1-megapiksel ön kameraya sahip. Onun büyük kardeşi genel vücut büyüklüğü artışa rağmen kambur için muhasebe, çok daha yetenekli 13-megapiksel arka kameraya sahip. Ayrıca Lumia 640 720p sınırı aksine, 1080p video kaydedebilirsiniz 5 megapiksel ön kameraya sahip.


onun küçük kardeş 2500mAh ile yetinmek zorunda ise Lumia 640 XL büyük beden bir 3000mAh pili barındırır. Biz ürünleri inceleme için geldiklerinde nasıl etkileneceği gerçek kullanımı ve pil ömrü görmek zorunda olacak ve biz testleri tam paketi çalıştırabilirsiniz.

Lumia 640 XL işlemek için kesinlikle zor olsa da, düşük bir fiyata büyük bir ekran ile Windows Phone cihazı için bir pazar olacak. Biz biraz zaman menüler arasında saygısız ve genellikle gün-gün performansı hem telefonlarda gibi hissediyorum ne olabilir bir fikir almak geçirdi ve hayal kırıklığına değildi.

Her iki modeller Windows Phone 8.1 çalıştırın ve bu yıl bıraktığında, Windows 10 çalıştırmak mümkün olacak. Microsoft Office 365 ve OneDrive alanı 1TB bir yıl abonelik dahil Uygulamalar ve hizmetler güzel değer eklemeler, her ikisi de dahildir.

Microsoft'un Lumia portföyü giderek artıyor ve hızı, Windows 10 sürümü kadar lider, yıl boyunca devam edecek gibi görünüyor. Bu modeller yükseltme almak için garanti olduğunu bilmek güven verici. Yerel fiyatlandırma Pazartesi günü yaptığı açıklamada Euro fiyatlandırma doğrultusunda ise, bu dikkate değer telefonlar olacak. Hindistan'da başlatılan zaman iki cihazda bizim tam yorumlara dikkat edin.

Bilgilendirme: Qualcomm Barcelona olay için arayacaĞınız uçuş ve otel sponsor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder